Учбові тренування з пожежної безпеки в КДНЗ "Казка"

Першочерговим обов'язком кожного працівника дитячого садка є порятунок життя дітей під час пожежі,  саме тому  кожен рік в КДНЗ "Казка" проходять учбові тренування. Після тривожного сигналу співробітники дошкільного закладу зі своїми вихованцями покинули будівлю, сховавшись на безпечній відстані. Практичне заняття з відпрацювання дій при виникненні пожежі успішно завершилося.

Про те, що евакуації навчальна, мало хто знав. Незважаючи на це, вихователі трималися спокійно. Вони без паніки пояснювали дітям, що потрібно робити.Діти  сприймали це як гру, весело і жваво включаючись в неї. Слухаючись педагогів, накидали на себе куртки, квапливо бігли до виходу, з цікавістю спостерігали за тим, що відбувається.

Будь-яке нештатна подія, включаючи виникнення пожежі, часто тягне за собою паніку, здатну вивести ситуацію з-під контролю. Такий розвиток подій загрожує важкими наслідками, особливо в місцях перебування великої кількості дітей, тому основною метою заходу є вироблення у персоналу навичок самостійно, швидко і безпомилково орієнтуватися при загрозі пожежі, приймати правильні заходи для успішної евакуації